Entity Translation (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: view
lt: peržiūrėti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: n/a
lt: n/d

en: Created
lt: Sukurta

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Change
lt: Keisti

en: Source
lt: Šaltinis

en: Entity
lt: Esybė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Translations
lt: Vertimai

en: Not translated
lt: Neišversta

en: Translation
lt: Vertimas

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Translate
lt: Versti

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: translate
lt: išversti

en: outdated
lt: pasenęs vertimas

en: Current user's language
lt: Dabartinė vartotojo kalba

en: Default site language
lt: Pagrindinė svetainės kalba

en: Flag translations as outdated
lt: Pažymėti vertimą kaip pasenusį.

en: If you made a significant change, which means translations should be updated, you can flag all translations of this post as outdated. This will not change any other property of those posts, like whether they are published or not.
lt: Jei pakeitėte turinį taip, kad vertimas nebeatitinka teisybės jūs galite pažymėti vertimą kaip nebegaliojanti. Tai nepakeis jokiu įrašo savybių.

en: This translation needs to be updated
lt: Šį vertimą reikia atnaujinti

en: When this option is checked, this translation needs to be updated because the source post has changed. Uncheck when the translation is up to date again.
lt: Kai šis pasirinkimas pažymėtas, vertimą reikia atnaujinti, nes šaltinis buvo pakeistas. Atžymėkite kai vertimas atitiks šalitinį.

en: <em>Edit @type</em> @title
lt: <em>Redaguoti @type</em> @title

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
lt: Formatas: %time. Datos formatas YYYY-MM-DD ir %timezone laiko zonos nuo UTC. Jei paliksite tuščia bus naudojama įrašymo data.

en: Language selection
lt: Kalbos pasirinkimas
