Entity Translation (7.x-2.0-rc1) - en to nl translation catalogue (79 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: view
nl: weergeven

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: edit
nl: bewerken

en: add
nl: toevoegen

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Node types
nl: Node-types

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Leave blank for %anonymous.
nl: Leeglaten voor %anonymous.

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Change
nl: Wijzigen

en: Source
nl: Bron

en: Entity
nl: Entiteit

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Not translated
nl: Niet vertaald

en: Translation
nl: Vertaling

en: Translation status
nl: Vertalingsstatus

en: Language code
nl: Taalcode

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Translate
nl: Vertalen

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: translate
nl: vertalen

en: outdated
nl: verouderd

en: Source language
nl: Brontaal

en: Current user's language
nl: Taal van huidige gebruiker

en: Default site language
nl: Standaardtaal van de website

en: Current language
nl: Huidige taal

en: Hide content translation links
nl: Links naar vertalingen verbergen

en: Hide the links to translations in content body and teasers. If you choose this option, switching language will only be available from the language switcher block.
nl: Verberg de links naar vertalingen in berichtteksten en teasers. Indien u deze optie kiest, is het alleen nog mogelijk om van taal te verwisselen in het taal-schakelblok.

en: Menu translation
nl: Menuvertaling

en: Flag translations as outdated
nl: Markeer vertalingen als verouderd

en: If you made a significant change, which means translations should be updated, you can flag all translations of this post as outdated. This will not change any other property of those posts, like whether they are published or not.
nl: Als er significante veranderingen zijn gemaakt waarvoor de vertaling dient te worden herzien, kunnen alle vertalingen als verouderd worden gemarkeerd. Dit verandert geen van de andere eigenschappen van de betreffende berichten, zoals het wel of niet gepubliceerd zijn.

en: This translation needs to be updated
nl: Deze vertaling moet worden geactualiseerd.

en: When this option is checked, this translation needs to be updated because the source post has changed. Uncheck when the translation is up to date again.
nl: Als deze optie is gemarkeerd moet deze vertaling worden herzien omdat de brontekst is gewijzigd. Verwijder de markering als de vertaling is geactualiseerd.

en: Upgrade
nl: Upgraden

en: <em>Edit @type</em> @title
nl: <em>@type</em> @title <em>bewerken</em>

en: all languages
nl: alle talen

en: Translate link
nl: Vertaallink

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
nl: Opmaak: %time. De datumnotatie is JJJJ-MM-DD en %timezone is het tijdzoneverschil met de standaardtijd UTC. Laat dit leeg om het tijdstip van het indienen van het formulier te gebruiken.

en: The entity type.
nl: Het entiteitstype.

en: Field translation
nl: Veldvertaling

en: Language selection
nl: Taalkeuze

en: Entity id
nl: Entiteit-ID

en: Delete translation
nl: Vertaling verwijderen

en: No translatable fields
nl: Geen vertaalbare velden

en: Translations of %label
nl: Vertaling van %label

en: This translation is published
nl: Deze vertaling is gepubliceerd

en: Are you sure you want to delete the @language translation of %label?
nl: Weet u zeker dat u de vertaling van %label in @language wilt verwijderen?

en: Shown
nl: Weergegeven

en: Translate any entity
nl: Alle entiteiten vertalen

en: Entity translation
nl: Entiteitvertaling

en: Original language
nl: Oorspronkelijke taal

en: Something went wrong while processing data. Some nodes may appear to have lost fields.
nl: Er is iets mis gegaan bij de data verwerking. Sommige nodes hebben mogelijk velden verloren.

en: Enable translation
nl: Vertaling inschakelen

en: Disable translation
nl: Vertaling uitschakelen

en: Confirm change in translatability.
nl: Bevestig wijziging in vertaalbaarheid.

en: Enabling translation for the %field field
nl: Vertaling voor het veld %field mogelijk maken

en: Disabling translation for the %field field
nl: Vertaling voor het veld %field uitschakelen

en: The source language.
nl: De brontaal.

en: Taxonomy field @field_name not found.
nl: Taxonomie-veld @field_name werd niet gevonden.

en: Needs to be updated
nl: Moet worden bijgewerkt

en: Does not need to be updated
nl: Hoeft niet te worden bijgewerkt

en: Edit comment @subject
nl: Reactie @subject bewerken

en: Only this translation is published. You must publish at least one more translation to unpublish this one.
nl: Alleen deze vertaling is gepubliceerd. U moet minimaal een vertaling toevoegen om deze te kunnen depubliceren.

en: Enable translation workflow permissions
nl: Vertaalworkflow-rechten inschakelen

en: The translation authoring username %name does not exist.
nl: De gebruikersnaam %name voor deze vertaling bestaat niet.

en: You have to specify a valid translation authoring date.
nl: U dient een geldige vertaaldatum op te geven.

en: By enabling the translation workflow permissions it will be possible to limit the access to the entity form elements. Once this is active every role previously allowed to access the entity form will need to be granted the <em>Edit original values</em> permission to edit the entity in the original language. Moreover, form elements dealing with values shared across the translations will be visible only to roles having been granted the <em>Edit shared values</em> permission.
nl: Door de vertaalworkflow-rechten in te schakelen wordt het mogelijk om de toegang tot de entiteitformulierelementen te beperken. Zodra dit actief is zal elke rol die voorheen toegang had tot het entiteitformulier de rechten <em>Originele waarden bewerken</em> moeten krijgen om de entiteit in de oorspronkelijke taal te kunnen bewerken. Bovendien zullen formulierelementen die te maken hebben met waarden die gedeeld worden tussen vertalingen alleen zichtbaar zijn voor rollen die de rechten <em>Gedeelde waarden bewerken</em> hebben.
