Entity Translation (7.x-3.0) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Filter
ur: فلٹر

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
