Entity view modes (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Add view mode
ar: اضافة وضع العرض

en: Edit view mode
ar: تعديل وضع العرض
