Entity view modes (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: In code
lt: Kode

en: Custom settings
lt: Savitos nuostatos

en: In database
lt: Duomenų bazėje

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
