Entity view modes (7.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
