Entity view modes (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: Entity type
az: Varlıq növü
