Entity connect (7.x-2.0-rc2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Edit
id: Sunting

en: Add
id: Tambah

en: New content
id: Konten baru

en: Edit content
id: Sunting konten
