Entityform (7.x-1.0-alpha6) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Cancel
tr: İptal

en: Administration
tr: Yönetim

en: view
tr: görüntüle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Link
tr: Bağlantı

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: User
tr: Kullanıcı

en: Email
tr: E-posta

en: Roles
tr: Roller

en: Downloads
tr: İndirmeler

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: Confirmation
tr: Teyit

en: Submissions
tr: Gönderimler

en: URL path settings
tr: URL yol ayarları

en: Text to display
tr: Görüntülenecek metin

en: Edit Link
tr: Bağlantıyı Düzenle

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları

en: Date changed
tr: Değiştirilme tarihi

en: Full content
tr: Tüm içerik

en: The alias is already in use.
tr: Bu takma ad zaten kullanılıyor.

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
tr: İsterseniz bu içeriğe erişilebilecek alternatif bir URL tanımlayın. Örneğin bir hakkında sayfası yazarken "hakkinda" girin. Bağıl yol kullanın ve sonuna eğik çizgi koymayın yoksa URL takma adı çalışmayacaktır.
