Entityform (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (36 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: view
ro: afișează

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: Link
ro: Legătură

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: Parent item
ro: Articol părinte

en: Roles
ro: Roluri

en: Save Changes
ro: Salvare Modificări

en: Change
ro: Modificare

en: Features
ro: Caracteristici

en: Menu settings
ro: Opţiuni de meniu

en: Review
ro: Verificare

en: Submissions
ro: Trimiteri

en: Menu link title
ro: Titlul legăturii de meniu

en: There was an error saving the menu link.
ro: A survenit o eroare la salvarea legăturii meniu.

en: URL path settings
ro: Opţiuni cale URL

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afişsat

en: Edit Link
ro: Editați legătura

en: Delete Link
ro: Legătură de ștergere

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Date changed
ro: Dată schimbată

en: Provide a menu link
ro: Furnizează legătura în meniu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
ro: Legăturile din meniu cu greutate mai mică sunt afișate înaintea legăturilor cu greutate mai mare.

en: Full content
ro: Întregul conținut

en: The alias is already in use.
ro: Alias-ul este deja folosit.

en: Redirect path
ro: Cale pentru redirecționare

en: Shown when hovering over the menu link.
ro: Afișat la trecerea peste legătura din meniu

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
ro: Opțional specificați un URL alternativ la care acest conținut poate fi accesat. De exemplu, scrieți "despre" când scrieți o pagină "despre noi". Folosiți o cale relativă și nu adăugați o bară oblică la sfârșit pentru că nu va funcționa calea.
