Entityform (7.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: view
te: వీక్షించు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Link
te: లింకు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Change
te: మార్చు

en: Features
te: విశేషాలు

en: Menu settings
te: మెనూ అమరికలు

en: Submissions
te: సమర్పణలు
