Entityform (7.x-2.0-beta2) - en to sv translation catalogue (38 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: view
sv: visa

en: None
sv: Ingen

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Weight
sv: Vikt

en: Link
sv: Länk

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: Parent item
sv: Ovanliggande val

en: Roles
sv: Roller

en: Downloads
sv: Nedladdningar

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: Change
sv: Ändra

en: Features
sv: Funktioner

en: Menu settings
sv: Inställningar för meny

en: Review
sv: Granska

en: Submissions
sv: Resultat

en: Menu link title
sv: Titel på menylänken

en: There was an error saving the menu link.
sv: Det uppstod ett fel vid sparande av menylänken.

en: URL path settings
sv: Inställningar för URL-alias

en: Text to display
sv: Text att visa

en: Edit Link
sv: Redigera länk

en: Save Draft
sv: Spara utkast

en: You have already submitted this form.
sv: Du har redan skickat in detta formulär.

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: Date changed
sv: Ändrad datum

en: Provide a menu link
sv: Ange en menylänk

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
sv: Menylänkar med lägre vikt visas innan länkar med större vikter.

en: Full content
sv: Fullständigt innehåll

en: The alias is already in use.
sv: Aliaset används redan.

en: Redirect path
sv: Sökväg för omdirigering

en: Shown when hovering over the menu link.
sv: Visas när man för musmarkören över menylänken.

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
sv: Ange eventuellt en alternativ URL som detta innehåll kan nås via. Skriv exempelvis "om" när du skapar en sida om webbplatsen. Använd en relativ sökväg, och lägg inte till ett snedstreck i slutet, annars fungerar inte URL-aliaset.
