Entityform (7.x-2.0-beta3) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: view
az: görünüş

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Text
az: Mətn

en: User
az: İstifadəçi

en: Parent item
az: Valideyn element

en: Roles
az: Rollar

en: Change
az: Dəyişmək

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri

en: Menu link title
az: Menyu linkinin başlığı

en: URL path settings
az: URL yolu parametrləri

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi

en: Provide a menu link
az: Menyu linki təqdim edin

en: Full content
az: Tam məzmun
