Entityform (7.x-2.0-beta4) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: view
ne: दृश्य

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Text
ne: अक्षर

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Parent item
ne: मूल वस्तु

en: Roles
ne: भूमिका

en: Save Changes
ne: परिवर्तनहरू सेभ गर्नुहोस्

en: Full content
ne: पुरा सामग्री
