EntityInfo (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Item
ro: Produs

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: Fields
ro: Câmpuri

en: N/A
ro: N/D

en: Default Value
ro: valoare implicită

en: Table
ro: Tabel

en: or
ro: sau

en: Relationship
ro: Relaţie

en: TRUE
ro: ADEVĂRAT

en: FALSE
ro: FALS

en: Translatable
ro: Traductibil

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Serialized
ro: Serializat
