EntityInfo (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Item
da: Element

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Fields
da: Felter

en: Table
da: Tabel

en: or
da: eller

en: Relationship
da: Forbindelse

en: TRUE
da: SAND

en: FALSE
da: FALSK

en: Translatable
da: Kan oversættes

en: Machine name
da: Internt navn

en: Serialized
da: Serialiseret
