EntityInfo (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Item
fa: آیتم

en: Description
fa: شرح

en: Name
fa: نام

en: Fields
fa: فیلدها

en: N/A
fa: هیچ

en: Table
fa: جدول

en: or
fa: یا

en: Relationship
fa: رابطه

en: Translatable
fa: قابل ترجمه

en: Machine name
fa: نام ماشینی
