Entity List (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: list
ar: لائحة

en: Title
ar: العنوان

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Field
ar: الحقل

en: Preview
ar: معاينة

en: View
ar: عرض

en: Pager ID
ar: معرّف ناقل الصفحات

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Order
ar: الترتيب

en: Lists
ar: قوائم

en: Limit
ar: حد

en: Entity
ar: الكيان

en: Index
ar: الفهرس

en: Pager
ar: دليل الصفحات

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
