Entity List (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: list
fa: فهرست

en: Title
fa: عنوان

en: List
fa: فهرست

en: Description
fa: شرح

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Field
fa: فیلد

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: View
fa: مشاهده

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Order
fa: سفارش

en: Lists
fa: فهرست‌ها

en: Limit
fa: محدوده

en: Entity
fa: عنصر

en: Index
fa: شاخص

en: Pager
fa: صفحه‌بند

en: Offset
fa: جابجایی

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین

en: Admin link
fa: پیوند مدیر

en: View mode
fa: نحوه نمایش
