Entity List (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: list
ur: فہرست

en: Title
ur: عنوان

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
