Entity List (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Preview
az: Önizləmə

en: View
az: Görünüş

en: Pager ID
az: Səhifə İD-si

en: Link text
az: Link mətni

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Entity
az: Entiti

en: Index
az: İndeks

en: Pager
az: Peycer

en: Offset
az: Ofset

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad
