Entity List (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: list
lt: sąrašas

en: Title
lt: Pavadinimas

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Handler
lt: Tvarkytojas

en: Order
lt: Tvarka

en: Entity
lt: Esybė

en: Index
lt: Indeksas

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
