Entity List (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: list
ne: सूची

en: Title
ne: शीर्षक

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: View
ne: दृश्य

en: Index
ne: सूची

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
