Entity List (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: list
ro: listă

en: Title
ro: Titlu

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Field
ro: Câmp

en: Preview
ro: Previzualizare

en: View
ro: Afişează

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Handler
ro: Operator

en: Order
ro: Comandă

en: Lists
ro: Liste

en: Entity
ro: Entitate

en: Sorting
ro: Sortare

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Search score
ro: Scor căutare
