Entityqueue (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Contains
lt: Turi

en: Items
lt: Elementai

en: Handler
lt: Tvarkytojas

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: 1 item | @count items
lt[0]: @count elementas
lt[1]: @count elementai
lt[2]: @count elementų

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: In code
lt: Kode

en: In database
lt: Duomenų bazėje
