Entityqueue (7.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Remove
ar: حذف

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Add item
ar: أضف رابطا

en: Configure
ar: ضبط

en: Contains
ar: يحتوي

en: Items
ar: أخبار

en: Size of textfield
ar: حجم حقل النص

en: 1 item | @count items
ar[0]: خبر واحد
ar[1]: لا أخبار
ar[2]: خبران
ar[3]: @count أخبار
ar[4]: @count خبرا
ar[5]: @count خبر

en: Clear
ar: مسح

en: Target type
ar: نوع الهدف

en: Reverse
ar: عكس

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Autocomplete matching
ar: الإكمال التلقائي (متطابق)
