Entityqueue (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Contains
ne: समावेश

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Clear
ne: सफा
