Entityqueue (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Actions
he: פעולות

en: Remove
he: הסרה

en: Language
he: שפה

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Add item
he: הוספת שורה בתפריט

en: Configure
he: הגדרות

en: Module
he: מודול

en: Contains
he: מכיל

en: Items
he: פריטים

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: 1 item | @count items
he[0]: פריט אחד
he[1]: @count פריטים

en: Clear
he: ניקוי

en: Target type
he: סוג יעד

en: Reverse
he: הפוך

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Queue
he: תור

en: Autocomplete matching
he: השלמה אוטומטית

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Broken/missing handler
he: נקודת אחיזה שבורה/חסרה

en: Subqueues
he: רשימות משנה

en: In code
he: בקוד

en: In database
he: בבסיס הנתונים

en: Database overriding code
he: בסיס הנתונים דורס קוד
