Entityqueue (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Actions
sk: Akcie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Add item
sk: Pridať položku

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Module
sk: Modul

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Items
sk: Položky

en: Handler
sk: Manažér

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: 1 item | @count items
sk[0]: @count položka
sk[1]: @count položky
sk[2]: @count položiek

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Target type
sk: Typ cieľa

en: Reverse
sk: Otočiť

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Queue
sk: Rad

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Starts with
sk: Začína s

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Broken/missing handler
sk: Nefunkčný/chýbajúci ovládač

en: Machine name: @name
sk: Strojový názov: @name
