Entityqueue (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Language
hy: Լեզու

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Items
hy: Տարրեր

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: 1 item | @count items
hy[0]: 1 տարր
hy[1]: @count տարրեր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
