Entityqueue (7.x-1.5) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Remove
az: Çıxart

en: Language
az: Dil

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Module
az: Modul

en: Contains
az: Tərkibində

en: Items
az: Elementlər

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Reverse
az: Tərs

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Bundles
az: Paketlər

en: Broken/missing handler
az: Qırılmış/itkin idarəedici
