Entityqueue (7.x-1.5) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: 1 item | @count items
ml[0]: ഒരെണ്ണം
ml[1]: @count ഏണ്ണം
