Entityqueue (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (33 entries)

en: Home
fa: خانه

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Author
fa: نویسنده

en: Actions
fa: عملکردها

en: Remove
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Add item
fa: افزودن آیتم

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Module
fa: ماژول

en: Contains
fa: شاملِ

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Id
fa: شناسه

en: Size of textfield
fa: اندازه فیلد متن

en: 1 item | @count items
fa[0]: 1 آیتم
fa[1]: @count آیتم

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Target type
fa: نوع داده هدف

en: Reverse
fa: معکوس

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Autocomplete matching
fa: تطابق خودکار

en: Starts with
fa: شروع شود با

en: queue
fa: صف

en: Machine name: @name
fa: نام ماشینی: @name

en: In database
fa: در پایگاه داده

en: Entity reference field settings
fa: تنظیمات فیلد مرجع
