Entity reference (7.x-1.0-rc3) - en to nl translation catalogue (65 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: none
nl: geen

en: View arguments
nl: Argumenten bekijken

en: Fields
nl: Velden

en: Contains
nl: Bevat

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Search fields
nl: Velden doorzoeken

en: Target type
nl: Doeltype

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
nl: Geef een door komma's gescheiden lijst met argumenten op om aan het overzicht door te geven.

en: Sort direction
nl: Sorteerrichting

en: No link
nl: Geen link

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Displays the fields with an optional template.
nl: Toont de velden met een optioneel thema.

en: Inline fields
nl: Inline-velden

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Houd er rekening mee dat <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Entity id
nl: Entiteit-ID

en: Sort field
nl: Sorteerveld

en: Entity Reference
nl: Referentie naar een entiteit

en: An autocomplete text field.
nl: Een automatisch aanvullen-tekstveld.

en: Display the label of the referenced entities.
nl: Het label van de gerefereerde entiteit weergeven.

en: Rendered entity
nl: Weergegeven entiteit

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
nl: Toon de gerefereerde entiteiten weergegeven door entity_view().

en: Link label to the referenced entity
nl: Label linkt naar gerefereerde entiteit

en: Link to the referenced entity
nl: Link naar de gerefereerde entiteit

en: Rendered as @mode
nl: Weergegeven als @mode

en: Referenced Entity
nl: Gerefereerde entiteit

en: Provides a field that can reference other entities.
nl: Voorziet in een veld dat naar andere entiteiten kan verwijzen.

en: @entity entity referenced from !field_name
nl: @entity entiteit gerefereerd vanaf !field_name

en: @entity referencing @target_entity from !field_name
nl: @entity die @target_entity refereert vanaf !field_name

en: Change handler
nl: Handler wijzigen

en: Autocomplete (Tags style)
nl: Automatisch aanvullen (Label-stijl)

en: Simple (with optional filter by bundle)
nl: Eenvoudig (met optioneel filteren op bundel)

en: Target bundles
nl: Doelbundels

en: The bundles of the entity type that can be referenced. Optional, leave empty for all bundles.
nl: De bundels van de entiteitstypes die gerefereerd kunnen worden. Laat lege om alle bundels te selecteren.

en: A bridge to the @entity entity that is referenced via !field_name
nl: Een brug naar de @entity entiteit die wordt gerefereerd door !field_name

en: Referencing entity
nl: Refererende entiteit

en: A bridge to the @entity entity that is referencing @target_entity via !field_name
nl: Een brug naar de @entity entiteit die @target_entity refereert via !field_name

en: Don't sort
nl: Niet sorteren

en: A property of the base table of the entity
nl: Een eigenschap van de hoofdtabel van deze entiteit

en: A field attached to this entity
nl: Een veld gekoppeld aan deze entiteit

en: Sort property
nl: Sorteereigenschap

en: @label (column @column)
nl: @label (kolom @column)

en: Test behavior
nl: Gedrag testen

en: The selected selection handler is broken.
nl: De geselecteerde selectie-handler is defect.

en: Field behavior setting
nl: Veld gedraginstellingen

en: There are no entities matching "%value"
nl: Er zijn geen entiteiten in overeenstemming met "%value"

en: Many entities are called %value. Specify the one you want by appending the id in parentheses, like "@value (@id)"
nl: Verschillende entiteiten worden %value genoemd. Specifeer degene die u wilt door het toevoegen van de ID tussen haakjes, zoals '@value (@id)'

en: Multiple entities match this reference; "%multiple"
nl: Meerdere entiteiten zijn in overeenstemming met deze referentie; '%multiple'

en: View used to select the entities
nl: Overzicht voor selectie van entiteiten

en: Choose the view and display that select the entities that can be referenced.<br />Only views with a display of type "Entity Reference" are eligible.
nl: Kies het overzicht en de weergave dat de entiteiten selecteert waarnaar gerefereerd kan worden.<br />Alleen overzichten met een weergave van het type 'entiteitsreferentie' zijn toepasbaar.

en: No eligible views were found. <a href="@create">Create a view</a> with an <em>Entity Reference</em> display, or add such a display to an <a href="@existing">existing view</a>.
nl: Geen geldige overzichten gevonden. <a href="@create">Voeg een overzicht toe</a> met een <em>Entity Reference</em>- weergave, of voeg zo'n weergave toe aan een <a href="@existing">bestaand overzicht</a>.

en: The view %view_name is no longer eligible for the %field_name field.
nl: Het overzicht %view_name is niet meer geldig voor het %field_name veld.

en: Views: Filter by an entity reference view
nl: Overzichten: Filter op een entiteitsrefentie-overzicht

en: Entity Reference Source
nl: Entity Reference-bron

en: Entity Reference list
nl: Entity Reference-lijst

en: Display "@display" needs a selected search fields to work properly. See the settings for the Entity Reference list format.
nl: Weergave '@display' heeft een geselecteerd zoekveld nodig om goed te kunnen werken. Bekijk de instellingen van de Entity Reference-lijst.

en: Display "@display" uses field %field as search field, but the field is no longer present. See the settings for the Entity Reference list format.
nl: Weergave '@display' gebruikt het veld %field als zoekveld, maar dit veld is niet langer aanwezig. Bekijk de instellingen van de Entity Reference-lijst.

en: <strong>Note:</strong> In 'Entity Reference' displays, all fields will be displayed inline unless an explicit selection of inline fields is made here.
nl: <strong>Let op:</strong> In Entity Reference-weergaven worden alle velden inline weergegeven, tenzij hier specifieke velden worden geselecteerd.

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
nl: Selecteer welke velden doorzocht worden wanneer de widget 'automatisch aanvullen' wordt gebruikt.
