Entity reference (7.x-1.0-rc3) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: none
sk: žiadne

en: Label
sk: Označenie

en: Node
sk: Uzol

en: View arguments
sk: Argumenty pohľadu

en: Fields
sk: Polia

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Search fields
sk: Vyhľadávacie polia

en: Target type
sk: Typ cieľa

en: Sort direction
sk: Smer zoradenia

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Starts with
sk: Začína s

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Displays the fields with an optional template.
sk: Zobrazí polia s voliteľnou šablónou.

en: Inline fields
sk: Riadkové polia

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
sk: Vyberte si metódu, ktorá sa použije na získanie návrhov pre samodokončovanie. Uvedomte si, že <em>Obsahuje</em> môže spôsobiť problémy s výkonom na stránkach s tisíckami uzlov.

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu

en: An autocomplete text field.
sk: Samodokončovacie textové pole.

en: Rendered entity
sk: Zobrazená entita

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
sk: Zobraziť odkazované entity zobrazené funkciou entity_view().

en: Rendered as @mode
sk: Zobrazené ako @mode

en: Autocomplete (Tags style)
sk: Automatické dokončenie (značky)

en: Entity Reference Source
sk: Odkaz na entitu - zdroj

en: Entity Reference list
sk: Zoznam odkazov na entitu

en: <strong>Note:</strong> In 'Entity Reference' displays, all fields will be displayed inline unless an explicit selection of inline fields is made here.
sk: <strong>Poznámka:</strong> V zobrazeniach "Odkaz na entitu" sa všetky polia zobrazia v riadku, pokiaľ sa tu nevykoná explicitný výber polí v riadku.

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
sk: Vyberte pole, ktoré sa bude vyhľadávať pri použití widgetu automatického dokončovania.
