Entity reference (7.x-1.6-rc3) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Default
az: Susmaya görə

en: Node
az: Material

en: View arguments
az: Görünüş arqumenti

en: Fields
az: Sahələr

en: Contains
az: Tərkibində

en: Mode
az: Rejim

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Sort by
az: Sırala

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Search fields
az: Axtarış sahələri

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
az: Görünüşə keçmək üçün vergüllə ayrılmış arqumentlər siyahısını təqdim edin.

en: Sort direction
az: Çeşid istiqaməti

en: No link
az: Link yoxdur

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Displays the fields with an optional template.
az: Sahələri əlavə şablonla göstərir.

en: Inline fields
az: Daxili sahələr

en: Show links
az: Linkləri göstər
