Entity reference (7.x-1.6) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Node
ne: नोड

en: Contains
ne: समावेश

en: Mode
ne: प्रकार

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
