Views Reference Filter (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Views
uk: Види

en: <Any>
uk: <Будь-що>

en: - Any -
uk: - Усі -

en: View used to select the entities
uk: Вид, що використовується для вибору сутностей

en: Choose the view and display that select the entities that can be referenced.<br />Only views with a display of type "Entity Reference" are eligible.
uk: Оберіть вид та відображення, що обирає сутності, на які можна посилатися.<br />Прийнятними є лише види з типом відображення "Посилання на сутність".

en: entityreference
uk: посилання на сутність
