Views Reference Filter (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: <Any>
hu: < Bármely >

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: View used to select the entities
hu: Az entitások kiválasztásához használt nézet

en: Choose the view and display that select the entities that can be referenced.<br />Only views with a display of type "Entity Reference" are eligible.
hu: Kiválasztható a nézet és a megjelenítő, amely a hivatkozható entitásokat jeleníti meg.<br />Csak az entitáshivatkozás típusú megjelenítővel rendelkező nézetek választhatóak.
