Entity Reference View Widget (7.x-2.0-beta4) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Weight
ar: الوزن

en: View
ar: عرض

en: Add item
ar: أضف رابطا

en: Fields
ar: الحقول

en: Select all
ar: تحديد الكل

en: Order
ar: الترتيب

en: !title !required
ar: ‏!title ‏!required
