Entity Reference View Widget (7.x-2.0-rc5) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Weight
hi: मान

en: View
hi: देखें

en: Add item
hi: मद जोडें

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Order
hi: क्रम

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
