Entity Reference View Widget (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Attribute
az: Atribut

en: Weight
az: Çəki

en: View
az: Görünüş

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Fields
az: Sahələr

en: Select all
az: Hamısını seç
