Environment Indicator (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Status
he: מצב

en: Development
he: פיתוח

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Position
he: מיקום

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה
