Environment Libraries (7.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Download
ar: تحميل

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Default
ar: الافتراضي

en: Region
ar: المنطقة

en: Block
ar: الصندوق

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Dependencies
ar: المتطلبات

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
