Environment Libraries (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Download
fa: دانلود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Region
fa: ناحیه

en: Block
fa: بلوک

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها
