Environment Libraries (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Download
id: Unduh

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: Default
id: Bawaan

en: Region
id: Wilayah

en: Block
id: Blok

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Library
id: Pustaka

en: Libraries
id: Pustaka

en: Dependencies
id: Dependensi

en: Machine Name
id: Nama Mesin
