Environment Libraries (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Default
ur: طے شدہ

en: Region
ur: علاقہ

en: Block
ur: بلاک

en: Dependencies
ur: احتیاجات
