ePay payment gateway API (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Currency
ur: کرنسی

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Error
ur: خرابی

en: Anonymous
ur: گمنام

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: Danish
ur: ڈینش

en: Finnish
ur: فنش

en: German
ur: جرمن

en: Polish
ur: پولش

en: Swedish
ur: سویڈش
