ePay payment gateway API (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Currency
gl: Divisa

en: Edit
gl: Editar

en: Logs
gl: Rexistros

en: Message
gl: Mensaxe

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Time
gl: Hora

en: Error
gl: Erro

en: Module
gl: Módulo

en: Amount
gl: Cantidade

en: Payment
gl: Pagamento

en: Other
gl: Outro

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Order
gl: Orde

en: Greenland
gl: Groenlandia

en: Iceland
gl: Islandia

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Spanish
gl: Español

en: Overlay
gl: Superposición

en: Danish
gl: Dinamarqués

en: Finnish
gl: Finés

en: German
gl: Alemán

en: Norwegian
gl: Noruegués

en: Polish
gl: Polaco

en: Swedish
gl: Sueco

en: Credit card
gl: Tarxeta de cŕedito

en: Commerce Product
gl: Produto de Commerce
