ePay payment gateway API (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (47 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Disabled
ru: Отключено

en: Currency
ru: Валюта

en: Edit
ru: Редактировать

en: Logs
ru: Системные журналы

en: Message
ru: Сообщение

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Time
ru: Время

en: Error
ru: Ошибка

en: Module
ru: Модуль

en: Amount
ru: Сумма

en: Mobile
ru: Мобильный

en: Invoice
ru: Счет

en: Payment
ru: Оплата

en: Other
ru: Другое

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Anonymous
ru: Гость

en: Order
ru: Порядок

en: Greenland
ru: Гренландия

en: Iceland
ru: Исландия

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Overlay
ru: Перекрытие

en: Danish
ru: Датский

en: Finnish
ru: Финский

en: German
ru: Немецкий

en: Norwegian
ru: Норвежский

en: Polish
ru: Польский

en: Swedish
ru: Шведский

en: Iframe height
ru: Высота Iframe

en: Opacity
ru: Прозрачность

en: Credit card
ru: Кредитная карта

en: Auto detect
ru: Автоматическое определение

en: Order text
ru: Текст заказа

en: AUD Australian Dollar
ru: AUD Австралийский Доллар

en: CAD Canadian Dollar
ru: CAD Канадский Доллар

en: DKK Danish Krone
ru: DKK Датская Крона

en: HKD Hong Kong Dollar
ru: HKD Гонконгский Доллар

en: NZD New Zealand Dollar
ru: NZD Новозеландский Доллар

en: NOK Norwegian Krone
ru: NOK Норвежская Крона

en: SGD Singapore Dollar
ru: Сингапурский Доллар

en: SEK Swedish Krona
ru: SEK Шведская Крона

en: CHF Swiss Franc
ru: CHF Швейцарский Франк

en: TRY New Turkish Lira
ru: TRY Новая Турецкая Лира
